Kontakt

Zachęcamy do kontaktu!
Jeśli nie znaleźli Państwo odpowiedzi na swoje pytania i wątpliwości, prosimy o skorzystanie z formularza. Odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe.

Siedziba firmy

EFEKT-METAL

Kowalstwo Artystyczne

ul. 3 Maja 31

87-880 Brześć Kujawski

 

 

Dane kontaktowe

biuro@efekt-metal.pl

tel. +48 (54) 252 20 74

Jan Butrykowski  608 616 436

Marcin Butrykowski  696 541 547

 

Formularz kontaktowy


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Firma Wielobranżowa ”Efekt Metal-Bogusława” Butrykowska, ul. 3-go Maja 31, 87-880 Brześć Kujawski


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany w tym celu adres email. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Firma Wielobranżowa ”Efekt Metal-Bogusława” Butrykowska, ul. 3-go Maja 31, 87-880 Brześć Kujawski


captcha

Partnerzy na świecie

Niemcy Płd (S)| Monachium

Marek Dziubek

+49 1706728793

uśmiechnięci ludzie w biurze

Dla architektów

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy jak ważna jest relacja pomiędzy nami, a architektami tworzącymi dany projekt. Chętnie doradzimy i pomożemy przy realizacji Państwa pomysłów..

Pliki do pobrania Dla architektów

Zostań partnerem

Jeśli jesteś osobą aktywną, łatwo nawiązującą relacje i posiadającą doświadczenie w sprzedaży na rynku budowlanym oraz wykończenia wnętrz to skontaktuj się z nami. Chętnie nawiążemy współpracę.

Kontakt Zostań partnerem
trzech mężczyzn w biurze